Obíhám+píšu články každý den/obden ( 100% 1x do týdne) ;)
Stránky jsou v přestvbě

Únor 2015

Novinky 11.2.

11. února 2015 v 20:51 | Miranda |  Novinky
Hoykýý!
Tento článek jsem si pro vás chystala už od pondělí, ale nějak nevyzbyl čas. Píšeme zase ve škole hromadu testů :/ Ale zpátky k nadpisu. Tento týden jsem dělala "boxy" pro BH. Byla to makačka, to vám řeknu :D ale nakonec jsem spokojená. I když nevypadá bůh ví jak dokonale pracovala jsem na ní cca 4 hodiny. Je na centimertry přesně, tak doufám, že se bude líbit. :) Více fotek ZDE.
Fotka:

2. den - Místa, která bych ráda navštívila

7. února 2015 v 21:27 | Miranda |  Challenge

2. den - Místa, která bych ráda navštívila

Řím
- Strašně ráda, bych se tam někdy podívala. Nevím proč, ale hrozně mě to láká. Líbí se my ty staré domy. Hlavně ten stavební styl. V Itálii jsem už byla, ale v Calabrii ( ta je na druhém konci Itálie než je Řím :D ). Kdybych tam jela, určitě bych chtěla naštívit Coloseum a šikmou věž v Pice. Ráda bych naštívila také Benátky a Toskánsko. :3

Londýn
- Sem bych také ráda zavítala. Možná příští rok se my to i vyplní. :) Zde bych ráda naštívila ty "typická" místa např. Big bang, Londýnské oko, London tower,atd..


Amerika
- Nejlepší na konec! Amerika! :3 Hrozně ráda bych někdy chtěla jet do Ameriky. Určitě bych se chtěla jet podívat do New Yorku a HLAVNĚ do těch "westernových" oblastí ( jestli víte, co myslím) např. Tennessee, Texas, Arizona... :) Chtěla bych tam navštívit nějaké ranče a podívat se jak to chodí v Americe v jezdectví. Nebo se podívat na pouště a kaňony na jihozápadu.

 
Zdroje obrázků: google


1. den- 20 faktů o mně

5. února 2015 v 21:05 | Miranda |  Challenge
Čuský :D
Mám pro vás challenge! Nebudu vás zdržovat kecama a jdeme na to :)


Hidalgo

2. února 2015 v 22:20 | Miranda
Jméno: Hidalgo
Věk: 6 let
Přezdívka: Hid, Hida
Povaha: Poslušný, učenlivý, průbojný
pohlaví: hřebec
Překlad jména: -----
výslovnost: Hidalgo
potomstvo: Cikádo
zaměření: Western- cutting, barrel racing, team penning
Majitel:Jon Jones
Plemeno: Pinto
O něm: Na ranč přijel společně s Jonem. Na kontě má několik vítězství. Pořád, díky tvrdému tréninku, je ve skvělé kondici. Letos na jaře ho čeká 45. ročník Limestone County v barrel racingu.
Foto:
Zančka: Schleich
Datum výroby: 2008

Co se děje u mě?!

1. února 2015 v 18:32 | Miranda |  O mě
Ahojka,
to je doba co jsem nepsala, že? :D Předem se vám chci moc omluvit. Myslím, že spousta z vás určitě ví, že teď byly na pořadu dne pololetky, tudíž jsem neměla vůbec čas na blog. Naštěstí jsem na vysvědčení nedostala žádnou 3 a prospěla jsem s vyznamenáním- za což jsem opravdu ráda. :) Jinak ranč, na který jsem chodila příležitostně jezdit, přesunululi jinam. Jsem z toho smutná, protože my rodiče slibovali, že by my na jaro domluví vyjížďky. Moc jsem se těšila a teď nevím, kam budu chodit. Hledala jsem ranče v okolí, ale všechny jsou pro mě moc daleko. :(