Obíhám+píšu články každý den/obden ( 100% 1x do týdne) ;)
Stránky jsou v přestvbě

Listopad 2014

Fotopříběh: Idocus se stratil

29. listopadu 2014 v 15:08 | Miranda |  Fotopříběhy
Ciao! :)
Mám pro Vás Fotopříběh: Idocus se stradil. ( fotopříběh je kratší ) Někteří z Vás, už asi pochopili, že se jedná o fotopříběh s Breyer horses. :) Doufám, že si ho užijete, tady je: http://ranc-mirandaswing.rajce.idnes.cz/Fotopribeh_Idocus_se_stratil#


P.S.: Tento fotobříběh není ten slibovaný na pokračování. ;)

Jdu obíhat,
Miranda

Informace+fotogalery

26. listopadu 2014 v 20:52 | Miranda |  Fotopříběhy
Ahojky rančerky!
Jak se máte? Já celkem nachlazeně. Bolí mě v krku, mám rýmu a docela i kašlu. :D Bohužel i přes to musím pořád chodit do školy. :D A co vy? Co u vás škola? U mě to je jako nahoupačce. Jednou dobrá známka podruhý zase úplný skrat. :D Dnes jsem měla mluvní cvičení o Velikonočním ostrově- vžydcky jsem z toho nervózní jak stojím před tabolí a odříkávám text. Vždycky když se podívám na někoho tak ten text zapomenu, zazmatkuju a podívám se do papíru. :D Takže jsem dostala dvojku mno. :/ Ale třeba mi zítřek vynahradí jednička? :D Už dost o škole!

Dnes mám pro vás Fotogalerii Hvězdy! :D Já vím, žádnej odvaz, ale mám málo času kvůli škole. Od 15:37 jsem se začala učit a skončila jsem ve 21:01 ! Néé že bych si to stopovala. :D Možná bych se k nějakému tomu fotostory dohrabala o víkendu. Uvidíme. Tady máte fotky: http://ranc-mirandaswing.rajce.idnes.cz/Fotogalerie_Hvezda

Jinak mám nápad na fotopříběh s pokračování ( ve kterém budou breyeři- jestli se to tak skloňuje :D ). Chtěli by jste? Ještě nevím o co tam přesně půjde. Potřebuji váš názor, tak jestli by jste mohly napsat pod článek názor, byla bych ráda, děkuju. :)

Mějte se, Jdu vás oběhnout! :)
Miranda

Porod Fidorky

20. listopadu 2014 v 20:10 | Miranda |  Fotopříběhy
Čawík :D
Jak se máte? U mě to celkem jde. Škola bohužel pořád stojí.. :D Mám pro Vás fotečky z kamery boxu, ve kterém porodila své první hříbátko ( Frise). Tady jsou fetečky: http://ranc-mirandaswing.rajce.idnes.cz/Porod_Fidorky

Jdu obíhat, zatím pa :D
Miranda

Hlasím se po náročném týdnu!

14. listopadu 2014 v 17:43 | Miranda |  Můj blog deniček
Aloooháá!
Už se hlásím! :D Jak se máte? Tééda, povím vám, že tenhle týden byla vážně makačka. Celý dny jsem se učila až do večera a jsem totálně unevená a vyšťavená. :D A co vy? Už jste psaly testy?
Mám tu pro vás další fotečky :D Bude to spíš fotogalerie, protože jsem opravdu po tom týdnu unavená a na fotopříběh nemám náladu. Snad chápete :)
Kdyby jste se ptali je to limitovaný schleich :)
Krystal
Jdu obíhat :D
Miranda <3

12 faktů o mě

10. listopadu 2014 v 20:33 | Miranda |  Můj blog deniček
Ahooj!
ZAse tak trošku rychlovka :D Jo a nečekejte tento týden ode mě nějakou velkou aktivitu ( škola a čtvrtletní testy) , ale nebojte budu se snažit být aktivní co nejvíce :)

Mám pro Vás pár faktů o mě. Tak deme na to !
1. Svého vlastního koně nemám a ani nikam do klubu bohužel nechodím.
2. Měla jsem rybičky :D
3. sama jsem po prvé jela na koni ( bez vedení) až tento rok
4. Miluju psy, koně a mám ráda kočky
5. Moje nejoblíbenější jídlo je pizza a svíčkovou
7. Je mi --náct :D
8. Sbírám schleich a mám pár breyer, papo a jednu collectu
9. Mám ráda přírodu
10. Aktivně jsem začala sbírat kolem roku 2011 a blog už mám 3 roky. Od 2. září 2011
11. Je mi -náct :D
12. Chodím hrávat tenis

Ostatní otázky mi můžete psát do komentů ;)
Miranda

Fotogalerie Fleetstreet MAxe

5. listopadu 2014 v 21:31 | Miranda |  Fotopříběhy
Čao! :D
Denska tu jsem jenom naskok ( celý den jsem se učila a nemám moc času, takže aspoň teď na večer slibovanej článek :D ) Dnesk tu bude rychlá fotografie Fleetstreet Maxe! Užijte si ji

Měj se,
Miranda

Trénink s Koloradem

2. listopadu 2014 v 20:45 | Miranda |  Fotopříběhy
Čawik :D
Připravila jsem si pro Vás pár foteček z tréninku Kolorada. ( ano přesně tak, konečně jsem se dobrala k tomu, nahrát fotky na počítač :D) Tyhle fotečky jsou z tohoto roku, někdy z jara. :) Předem ozamuju, že fotečky nejsou focené venku. :D Dnes to je jen tak v rychlosti, mám totiž ještě povinosti.

mějte se,
Miranda