Obíhám+píšu články každý den/obden ( 100% 1x do týdne) ;)
Stránky jsou v přestvbě

Říjen 2014

Halloweenský fotopříběh!

31. října 2014 v 22:20 | Miranda |  Fotopříběhy
Alooháá!
Konečně je tady ten slibovaný fotopříběh. Fotila jsem ho asi dvě hodiny, ale výsledek vypadá jak kdybych ho fotila jen 15 minut. :/ Omluvte moji kvalitu fotek. :( Fotila jsem to na večer, abych dodala atmosféru a z mého foťkáu se fotky nahrávají pomaleji ( nebo spíše to mám více komplikovanější :D to neřešte :) ).
Moc mě mrzí ta kvalita fotek. :( Ani nevíte jaké jsem si s tím dala práce. Od 18 hodin až do 21:30 jsem to fotila a další půl hodiny nahrávala, komentovala a přeskládávala fotky. Ještě ty kostýmy co my daly práce! Sice to tak nevypadá, ale nejsem nějaký profesionál a na těchto kostýmech jsem si dala docela záležet. :( Jsem teda zklamaná. Doufám, že se to aspoň bude dát číst. Tady jsou: http://ranc-mirandaswing.rajce.idnes.cz/Halloween_2014_je_tu/

Říkám si jestli nemám fotit znova, ale zase dneska je Halloween a např. zítra to bude takové opožděné. :D Achjo, hlavně, že jsem nad tím trávila tolik času. :/ Málem bych zapoměla! Zítra tu nebudu. Jedeme na dušičky a pak ještě k babičce. Tudíž článek bude až v neděli. :) ( pokud bych to nestlihla v neděli bude až v pondělí)

Mějte se,
sklamaná Miranda

Halloween

30. října 2014 v 14:03 | Miranda |  Můj blog deniček
Ahojky,
U nás už přípravy na Halloween vrcholí a jsou v plném proudu. :D Ozdobení areálu bych měla ( Kdyžtak fotky jsou na rajčeti) a teď už dodělávám jen kostýmy. Hlavně ode mě nečekejte nějé detaily a dokonalost. :D Nemám moc času, protože nám prázdniny bohužel už včera skončily. To víte, ta škola... :D Jinak v pátek plánuji Halloweenskou vyjížďku, takže se těšte na fotky na rajčeti. :D Nebo možná se ani netěšte :DDD jestli to nebude totálně strašný. :D Máte nějaký nápad na Halloweenský kostým pro koníka? :) Kdyžtak napište do komentů, děkuju. :)
Miranda

Jak na ohlé nožičky koníků?

29. října 2014 v 12:37 | Miranda |  Návody
Ahoj :D
Dneska jsem zkoušela (podle Schleichovky) jak na ohlé nohy u koníků. Možná jste to z fotek nezaregistrovaly, ale náš kůň Titán ( Islandský hřebec-schleich) měl nohu hrozně na hoře a vůbec nemohl stát, pořád padal. Chtěla jsem Vám sem dát fotečku, ale žádnou jsem nenašla kde by to bylo vidět. :D Dala jsem ho to vařící vody ( 100°C ) ve které zase z5 získal svůj tvar. Nechala jsem ho tam 5-10 min. a pak ho dala do co nejvíce studené ( stačí z kohoutku) kde nožičky stvrdly. Nožka která mu držela ve vzuchu získala svůj tvar a koník teď spokojeně stojí. :)

Fotky: Trénink na chatě

28. října 2014 v 12:08 | Miranda |  Fotopříběhy
Aloohááá! :D
Mám pro Vás dnes fotk: trénink na chatě. Snad se budou líbit. Zde jsou: http://ranc-mirandaswing.rajce.idnes.cz/Trenink_na_chate/

Ochutnávka:

Mějte se krásně a skládejte básně,

Miranda


Fotopříběh: Hříbě Sixteen

27. října 2014 v 12:04 | Miranda |  Fotopříběhy
Hoy! :D
Mám pro vás fotopříběh a fotogalery. Fotopříběh tady: http://ranc-mirandaswing.rajce.idnes.cz/Fotopribeh-Hribe_Sixteen/
( jde o odydchoví fotopříběh) a tady fotogalery: http://ranc-mirandaswing.rajce.idnes.cz/Fotogalere-_Zamestnanci%2C_pes%2C_kone/
Ochutnávka:

( Fotka z galery)

Mějte se krásně,

Miranda


Schleich 2015!!!

26. října 2014 v 20:03 | Miranda
Nazdárek!
Dneska přicházím s novinkami od schleich 2015. Jsou k nim napsané české názvy, abyste si to nemusely překládat. :) ( je to ve videu)


Mě osobně se vůbec nelíbí Knabstrup, hříva Pinta (jinak vypadá dobře) a hříbě Irského tinkera.. Brr! To mě přijde ze všech nejhorší. Takový krok trochu vedle. :D Ale určitě mezi prvními si chi koupit Ardénského hřebce, Irskou tinkerskou klisnu a Curyl klisnu. :)


To je pro dnešek vše, ( aspoň prozatím),

Vaše Maranda


3. narozeniny ranče!

25. října 2014 v 22:41 | Miranda |  Dny na ranči
Ciao! :D
Už jsou to 3 roky co existuje náš ranč Star horse. Prošel si i několika změnami v názvu.. Nejdříve Mirandino křídlo, RAnč u divokého koně a teď Star horse.. ale jak my to dlouho vydrží to opravdu netuším :D Připravila jsem si pro Vás fotopříběh z odpoledního programu. Tady máte odkaz: http://ranc-mirandaswing.rajce.idnes.cz/Ranc_slavi_3.narozeniny_Narozeninovy_program# . Snad se bude líbit, jelikož mi dal docela zabrat ( fotila jsem ho hodinu a komentovala + pročišťovala hodinu a půl) : :D

Ochutnávka:

P.S.: Mám docela dost fotek z minulého léta a ještě k nim přibyli fotky z tohoto léta takže očekávejte, že bych měla každý týden udělat aspoň jeden fotopříběh. Kdybych to nějak časově nestíhala tak budete mít v levém boxu ( Tam kde jsou rubriky a odkazy na SR ) napsáno nějaké info. :)

Mějte se krásně,

Vaše Miranda