Obíhám+píšu články každý den/obden ( 100% 1x do týdne) ;)
Stránky jsou v přestvbě

Březen 2014

Vrátila se rančovací nálada! :)

14. března 2014 v 20:32 | Miranda |  Můj blog deniček
Cawík! :D
Konečně zase mě chytla rančovací nálada. Četla jsem si vaše komentáře o čem mám psát a nejspíš půjdu hodit na rajče nějaké fotky jednoho koníka. Pak ještě musím dofotit ty profilky. :/ Achjo, to je strašná práce. :D No, ale nevadí. TADY je mini oddechový fotopříběh Karin (přezdívka- Kaira). Doufám že se Vám budou líbit mno. :D
Ochutnávka z fotogalery:

Tímto se s vámi o5 loučím. :) Jdu oběhnout!

pp Mirandááá


Nadpis? :DD

13. března 2014 v 20:56 | Miranda |  Dny na ranči
Hojda,
Včera jsem tu nebyla, co? Omlouvám se, měla jsem celý den narvanej školou protože začínáme psát testy. -.-
Už, ale ke článku. :) Nooo ...u nás nejsou žádné novinky. Nové klisny se už byli projet, ale zatím je nijak nezatěžujeme. A mě začínají docházet nápady na téma článku nebo spíše už došly. :D Nemáte nějaký nápad? Klidně cokoliv co by Vás bavilo. :) Pokud máte nápad tak písněte do komentu. ;)

Pro dnešek se s Vámi loučím. Jdu Vás oběhnout.

pp Miranda


Pár faktů o nových klisnách

11. března 2014 v 20:13 | Miranda |  Dny na ranči
Zdravím Vás rančerky! :D
Dnes jsem se rozhodla napsat pár faktů o nových klisnách. :) Snad se Vám to bude líbit.
Zažnu u Trakénky Darsey...

Jméno: Darsey -čti: Dársej-
Věk: 5 let
Zaměření: nejspíše drezura
Pohlaví: klisna
Potomstvo: Pokud máme pravdivé informace nikdy žádné hříbě neměla
O ní: Má špatnou pravou zadní nohu. Její minulý majitel říkal, že když jela na vyjížďku do lesa jezdec s ní chtěl přeskočit spadlý strom. Darsey na parkur nebyla moc zvyklá a při doskoku špatně dopadla. Nalomila si nohu, ale naštěstí se jí podařilo uzdravit. Mírně "ohlá" noha se jí už nespraví.

Jméno: Peris
Věk: 5 let
Přezdívka: Peri
Zaměření: Přehlídky, drezura
Pohlaví: Klisna
Potomstno: 0
O ní: Jako malá klisna byla odjakživa statečná. Nebála se bouřek, tmy, ohně,... nic jí jen tak nevyděsilo. Dnes je úplně stejná, ale až na jednu vyjímku! Začala se bát ohně. Jednou když byla pár týdnů odstavená od mámy,ve stáji začalo hořet. Předchozí majitel popisuje, že ve stáji začala být velká panika. Plameny byli na každém kroku. Malá Peri se krčila v rohu svého boxu. Pamatuje si že jen tak tak zachránili všechna hříbata, poslední byla prý Peris. Peri má od té doby hrůzu z ohně.


Tak jak se Vám to líbilo? :) Jdu oběhnout.

pá Miranda


Fotopříběh-Porod Mysterious Spark(Sparklin)

10. března 2014 v 20:30 | Miranda |  Fotopříběhy
Hojda! :D
Dneska jak jsem slibovala vám sem dávám fotopříběh! :) Dávám sem fotopříběh jak v létě Sparklin (její přezdívka) porodila své první hříbě. :) Snad se vám bude fotopříběh líbit a když ne tak klidně zanechte koment a napište co bych měla zlepšit. :)


Dneska jsem vás už obíhala protože jsem to včera nestihla. Komentíky najdete až kdyžtak zítra (pokud nedostanu zaracha nebo tak něco).

pp Miranda


Hlásím se zpět!

9. března 2014 v 21:10 | Miranda |  Můj blog deniček
Ahojky rančerkýýý :D,
Jsem se už dlouho neozvala, co? :DDD Teď si určitě říkáte: ,, JAkou výmluvu má dneska..." :DDD Věřte že tohle opravdu není výmluva. Jeden z mích prarodičů je v nemocnici s vážnější nemocí a já na blog totálně nemám ani sebemenší náladu. Omlouvám se. :( Možná zase budu neaktivní, kdyžtak mě omluvte.
Co je dál na pořadu článku? :DDD Dneska sem vyrazila na nákupy! Samozdřejmě sem měla namířeno kam,jinam než do hračkářství pro Schleichy 2014! :D NEjprve jsem si řekla že si koupím jenom jednoho koníka a budu si spořit peníze, ale neodolala jsem. Musela jsem si koupit rovnou dva. :DDD Řeknu vám že Schleichy 2014 jsou sice fakt krásní ale že by mě nějak zaujaly? To spíš ne. Asi to bude tím že už je mám okoukaný, když se na ně dívám pořád do katalogu. :DDD Ale zpět k věci! Koupila jsem si dvě klisničky, sice jsem předpokládala že si koupím Trakéna, ale nějak z toho sešlo. Koupila jsem si Frískou klisnu a Trakénku. :) Už jsem jim našla i jména: Frísačka: Peris (U té jsem váhala strašně dlouho, jaký jméno mě k ní sedí nejvíc) a u Trakérky: Darsey -čti: Darsej-
Mě se tyhle jména líbí, ale u Frísačky budu ještě přemýšlet jestli jí nezměním to jméno. :DD
No kromě toho se u nás nic neděje. :) A co u Vás? Zlobí koníci nebo jsou naopak hodní? :DD

Zítra se pokusím se přidat nějaký fotopříběh ještě z léta (mámtěch fotek strašně moc :D )
Přeji pěknou noc, pokud si to čtete už ve dne tak pěkný den :D
Jdu Vás oběhnout.

pp Miranda