Obíhám+píšu články každý den/obden ( 100% 1x do týdne) ;)
Stránky jsou v přestvbě

Prosinec 2013

Poslední album na rajčeti 2013 :)

31. prosince 2013 v 18:57 | Miranda |  Fotopříběhy
Ještě mám tady poslední album z rajčete! :)
Doufám že se fotky budou líbit :)
Miranda

poslední článek roku 2013 :)

31. prosince 2013 v 18:15 | Miranda |  Můj blog deniček
Hoyyy!
Táákžee sice jsem Vám už článeček přednastavovala tak teď bych sem shrnula celej rok 2013+přecevzetí :)

Pěkného Silvestra!

31. prosince 2013 v 0:00 | Miranda
Přednastaveno ;)
Ahojky rančerky, přeji Vám krásného Silvestra, Vše nej do nového roku!, hodně štěst, zdravím, mnoho úspěchů, ať Vám vše jde a pěkné vysvědčení! :) (dala bych Vám obrázek ale blbne to :/)

Miranda


Přeji krásné Vánoce! :)

24. prosince 2013 v 14:00 | Miranda
Ahojky rančerky! :)
Omlouvám se že jsem nenapsala, ale nějak tak nebylo ani o čem :/ Takže přeji pěkné vánoce a hodně dárků! :)
Dneska se Vám pokusím přidat fotopříběh ;) těd Vás jdu oběhnout.

Pá MIranda! :)


Jsem nemocná(Ohh yeah! :D)

2. prosince 2013 v 14:34 | Miranda |  Novinky
Ahojky rančerky :D,
sem nemocná takže sem na pc! :D Si to tady fakt užívám :3 :D prostě bomba! :D ale ve čtvrtek musim zase do školy GRRRR! :DDD Ale alespoň něco :) Taky se Vám chci omluvit jestli na ranči nenajdete koment ode mě tak je to blogem :( Je to tak jako každej rok... Pořád a pořád dokola! :/
Takžeee ale teď už pryč od blogu k adventu a ranči :)
Advent u nás proběhl jako každý rok pořád stejně vytáhli jsme svícínky, udělali výzdbu a jako každej rok nestihly si sednou všychni do obýváku a zapálit svíčku :D- to prostě nikdy nestihnem :D) Takže buď ji zapálíme dneska nebo až příští neděli :) Koníkům sem vyzdobila stáje umělím jehličím který sem si minulej rok koupila v OBI a myslím je to hezký, akorát se to pořád odlepuje z lepících pásek :D. Breyrům sem vyzdobila poličku zlatýma mini rolničkama na zalatým drátě (teda ale něco vám řeknu! :D Rozdělávat je jak jsou zacuchaný to fakt hrozný! :D Jak to všechno zvoní když s tím hejbete to prostě přijdete o uši! :D strašný! :D) Ale líbí se mi to! :D Maj tam ještě mini stromeček (schleich má stromeček ve "venkovní jízdárně :D) a pak tam mají ještě lampičku která fakt hezky svítí (sem k ní našla nabíječku-HURÁÁÁÁÁ! :D) takže asi tak :)
Ranč se má v celku dobře, dneska se holky chystaj vyrazit na vánoční trhy do okolního městečka tak uvidíme co donesou za zprávy. Pak taky má dorazit jeden kozel (už starší od sch ale úplně sem se do něj zamilovala! :D <3 :) )
-To je on! :) Prostě sluníčko! :D
A vím že má ještě dojít limitovaná edice shetlanů :) Mno jinak se dívám na breyer obchod jestli tam nepřijde nějaký nový zboží :) (poslední dobou sem hrozně zapálená do BH :D)
Tak to už je asi všechno :)

Mějte se! :) MIRANDA