Obíhám+píšu články každý den/obden ( 100% 1x do týdne) ;)
Stránky jsou v přestvbě

Listopad 2013

Ahooj! :)

11. listopadu 2013 v 15:33 | Miranda
Ahoky rančery, moc mi chybíte :(
jsem tu jenom na chvílu (nikdo mě nenačapal tak toho využívám :P - sem tu zase tajně :( ) ááchjooo.... Já se z té školy zblázním! Zítra píšem čtvrtletku z čj! brrrrr! Fuj! :D se musim jít šprtat :D Dneska Vás ještě stihnu oběhnout. ;) Ted nahrávám fotky na rajče. :D Musím to všechno stihnout! :D Nebudu se rozepisovat! :D Tady je odkaz: http://ranc-mirandaswing.rajce.idnes.cz/Fotobribeh_Posledni_trenink_Fidorky_je_to_jen_takovy_fotobribeh

P.S.: tak teď sem oběhla pár SR ale neoběhnu všechny protože mě taťka nachytal! :/ Moc se omlouvám musím končit. Příště to napravím! ;)


Pozastaveno

7. listopadu 2013 v 18:02 | Miranda |  Novinky
Ahojte rančerky,
omlouvám se ale musím opět pozastavit. Po prohlídce mé žákovské knížky nemohu na pc :D :( . TeĎ tu sem zakázaně. :P :D :( Nestihnu Vás oběhnout. Snad se brzy vrátím! Mějte se úžasně.
A do té doby Ahoj! :(

Miranda


Novinkýý! :D

1. listopadu 2013 v 13:31 | Miranda
Ahojte rančerky! :D
Moc se vám omlouvám že sem se ozvala až dneska ale neměla sem moc času (škola-grr!) no momentálně teĎ se mi nahrávají fotky na rajče :D a takže musím chvílu počkat :D (téma fotek je od mého prázdinového "projektu" :D - letní chvilky aneb....(jméno koníka/ků) přesuneme se k dalšímu bodu: jak ste si mohly všimnout mám nový dess a také mám avatar :) - za oboje moooooooooooooooooooc moc moc děkuju Schleichovce! :) objehnu Vás za chvílu protože ještě musím někam jet, a ted bych to vážně nestíhala :D na zítřek vám přednastavím článek (doufám :D) jelikož jsou dušičky ;) a v neděli bych měla být zase aktivní.Fotečky se nahrály! :D Vystupuje v nich Scherry (shetlanská klisna) a Kopýtko (schetlanský hřebec-valach)
A tady je Avatar:
Ano jak vidíte, můj ranč se Přejmenovává na ranč Star Horse :)
doufám že se vám to jméno líbí :)

Pá rančerky! :)