Obíhám+píšu články každý den/obden ( 100% 1x do týdne) ;)
Stránky jsou v přestvbě

Září 2013

shrnutí

23. září 2013 v 17:04 | Miranda |  Můj blog deniček
Ahoj,
moc se Vám omlouvám za neaktivitu ale škola mě docela zaskočila. hned minulý týden a tento sme psaly a budeme psat testy. Grrrrr! x( No ták jak dopadly testy? mno :D Ted použiju liščiny slova "škola jde lehce do kytek" :D Tak z čj 3 , Ajina to ještě nevím :/ a z přírazu 2 :D tak co na to říkáte? Hrůza že? :D mno tomu se říká přepadovky :D No Ale už dost o mě! ;) Ale nejspíš Pozastavím min. do vánoc (to víte než se dostanu a zorientuju ve škole, testech atd. a ještě k tomu abych měla na blog dávat články tak bych to totálně nestihla a chi mít na polopetní vysvěědčení vyznamenání) O škole ale už dost! :D :) TAkže jelikož 24.9. mám narozky tak sme je v sobotu oslavovaly.... NA náš ranč zavítaly dva koníšci! (koníšci je schválně ;) ) Je tu appalosa hřebec (nowwinka 2013 od sch) a halinger híbo (new z minulího roku) už takový stejný sice mám ale chtěla sem ho hlavně k haflingerce 2013 na přemal ;)
a ted pozor! Noví styl obíhání! Líbí se mi názor Aši a Jewel "budu komentovat pod tvé články, jestliže mě to bude bavit" jelikož u některých z vás nikdy nevím co napsat (nemám názor) nebo mě některé články nebaví vždyť to znáte ;) rozhodně si Ašu nechávám v sr ;) TAk jelikož když už se dostanu k počítači tak si dávám práci s profilkama a pak už se mě ani nechce psát článek. takže vám prozatím sem dám jenom klisny u některých mám fotku+ který sem udělala navíc. Snad pochopíte ;) TAkže já ted jdu opravit Menu atd. a pak vás jdu oběhnout ;)

Mějte se!

pá Miranda

To je ta naše Athéna :)

Koně ve filmech

13. září 2013 v 21:41 | Miranda |  Můj blog deniček
Ahote lidi,
promiňte že se tak dlouho neozívám ale to víte škola. :/
Dneska sem si pro Vás nachistala téma koně ve filmech... ano já vím že asi všichni nějaké znáte ale já bych vám chtělka něco o nich říct a dát vám sem ty (podle mě) nejlepší filmy které sem viděla.

Obnovení zápisu SR

10. září 2013 v 20:36 | Miranda
Ahojda,
jelikož už mě nebaví obíhat ty co neobíhají mě. Už to dál nejde! Vím že nejsem dobrá na obíhání ale snažím se. Takže Vás prosím abyste se zapsaly pod tento článek ve formě: nadále budu obíhat. A já si vás odfajfknu. Tento článek napíšu všem SR do komentů... Pokud se na to vykašlete máte hold smůlu a mažu vás! ;) Takže bívalá SR nebudu mít zapsaná na blogu v SR... bohužel! Tak na potvrdění máte konec září! ;) TAk doufám že vás bude co jenvíc :DDD

Mějte se!

pá Miranda


hodně novinek

7. září 2013 v 22:06 | Miranda |  Můj blog deniček
Takže ahoj renčerky :)
ted vás jdu informovat hodně novinkama :D

  1. Tak přibyla nám na ranč nová klisnička... Ale pozor žádná nowinka 2013! Je to Klisna perchona z roku 2007!!! Nemohla sem tomu uvěřit!!! Měli tam dokonce plnou jednu uličku starých převalských klisen! Ale tu sem si nekoupila protože ji mám už dávno doma :D (no né davno ale někdy od letošního jara) mno měly tam asi 5 perchonských klisen takže super ne? :D Mno dala sem jí jméno Athéna... Ráda bych sem dala i fotku ale dneska mě nějak zlobí nahrávání :/ takže pokusím se zítra ;) a dám sem i profilek.(pokud půjde nahrát fotka)
  2. Jelikož mě už nebaví nahrávat profilky tipu jeden článek jeden profil tak udělám v jednoum článku všechny koně (samozdřejmě rozděleny na klisny, hřebci/valaši a hříbata) Chtěla sem to už udělat minulej týden ale zjistila sem že nemám všechny fotky koní :D takže je vám budu přidávat postupně ;)
  3. A dalším a posledním bodem je to že sem úplně skrz školu zapoměla na narozeniny ranče :( Moc se za to omlouvám ale škola mě zaskočila tak že sem se málem ani nezastavila :( Proto narozeniny ranče oslavím až všechno přichystám a nafotím to znamená budu se snažit co nejdříve ;)
Takže doufám že jse mé dnešní dlouhé info pochopily ;) Du upravovat ranč a oběhnu Vás ;)

Tak mějte se a dobrou! :) MIranda


Fotobříbeh+ novinka

4. září 2013 v 20:17 | Miranda |  Můj blog deniček
Ahote,
tak já se Vám moc omlouvám ale škola mě dala pěkně zabrat! :D Vždyť víte o čem mluvím... ;) jelikož to bude asi hodně náročný teda určitě že bude. Ale o to teď tady nejde. DE o to že vám napíšu články pouze jak budu moci Ano? Já vím že to jde od pozastavíní k pozastevení ale budu se snažit ;) MNo takže když nebudu obíhat a nepsat nebojte neskončila jsem ;) Takhle to tu půjde min. do vánoc... Moc se Vám za to omlouvám ale to víte už nejsem na 1. stupni ;) Mno tak to je 1. věc a 2. věc se že je tu noivý fotobříběh tak doufám že se podíváte :) mějte se tu hezky tady je fotobříběh:


Tak já vás jdu oběhnout! ;)

Pá Miranda