Obíhám+píšu články každý den/obden ( 100% 1x do týdne) ;)
Stránky jsou v přestvbě

Srpen 2013

Hodnocení schleich koní 1.

8. srpna 2013 v 20:12 | Miranda |  Můj blog deniček
Přednastaveno

ahojký
tak tady sem vám přednastavila článek o mém hodnocení schleich koní ;)
přeji hezké pokoukání :)

zdroj obrázku: google.com
Tak tohle je Quarter horse jak jistě víte, tento medel se mi velice líbí jelikož má zvláštní barvu a je pěkně vytvarován... Má krásné stříbrné podkovy skoro jako u většiny schleich koní, má také hezky všechno vystínoivané a jeho chůze vypadá velmi elegantně... Sama tento model mám a sem s ním nad míru spokojená! :) jednu dobu byl můj nejoblíbenější :)

něco o Quarter horse:
Quarter horse také americký kovbojský kůň je jedno z nejstarších amerických plemen koní, které se začalo chovat již na počátku 17. století. Vyvinul se z dovezených španělských, arabských, berberských a tureckých koní, které osadníci křížili s různými anglickými "cestovními" plemeny. Výsledkem byl velice rychlý, mohutně stavěný sprinter. Používá se hlavně ve směru práce s dobytkem.

Původ jména:
lemeno dostalo název podle dostihu na čtvrt míle, kterým se bavili jeho chovatelé ve volných chvílích...

Povaha:
Honáčtí koně mají vrozený "kravský smysl" a jsou schopni předvídat pohyby dobytka. Plemeno je známo svou příjemnou povahou a ušlechtilostí a proto se používá pro celou řadu činností.
zdroj: wikipedie.org

zdroj obrázku: google.com

tak snad se líbilo. :)

pp Miranda


Teda lidi!

4. srpna 2013 v 22:34 | Miranda |  Novinky
Ahojky,
teda Lidi? VY mě dáváte pořádně zabrat! :DDD v pátek můj blog navštívilo 91 a v sobotu 48!!!! to je super! mockrát vám děkuju! :)) jinak zítra odjíždím na chalupu...bohužel sem zapomela před nastavit články ;) budu se na Vás v záři těšit takže se mějte skvěle, užívejte slníčka a tepla... :)

Ahoj Miranda :)