Obíhám+píšu články každý den/obden ( 100% 1x do týdne) ;)
Stránky jsou v přestvbě

Duben 2013

Omluva

23. dubna 2013 v 19:18 | Miranda |  Novinky
Ahojký,
takže v první řadě se vám omlouvám za víkend. Neměla jsem vůbec čas (samé testy- brrrr!) No skrátka nerada to říkám ale budu muset OPĚT POZASTAVIT! Je mi to líto ale teď do ve škole moc nezvládám takže nemám čas ani chuť. Omlouvám se všem ale opravdu nemohu dál takhle pokračovat!
Děkuji za pochopení

Miranda :(


možná akorád obíhání o výkendu!

13. dubna 2013 v 13:34 | Miranda |  Novinky
Ahoj!
Takže vyskytla se tu možnost být aspoň na 5 min. o výkendu na pc!!! :-) nakonec sem přemlouvala a podařilo se to! Sice nic neslibuju ale možná že to bude takhle. No doufám že tohle půjde aspoň takhle. takže v týdnu budu mít pozastaveno a pokusím se každý výkendu tady dát nový článek! :-) No tak to je takové krátké info. a já se du teďka podívat na e-maili aby jsem to stihla než budu muset zase vypnout kompl! Takže nejspíš zase zítra ahoj! :-)

s pozdravem veselá Miranda


Ahojký

12. dubna 2013 v 21:04 | Miranda |  Novinky
Ahojte,
mocmoc moooc se omlouvám že nepíšu ale je toho teď na mě hrozně moc! :-( pořád teď píšeme nějaké testy a mě nezbívá čas na blog :-( Já se moc opravdu moc strašně omlouvám ale psali jsme test včera, dneska, budeme psát i v pondělí,možná v úterý,atd. no prostě hrůza a nejhorší je že ani moc nedávám pozor a dávám tam hrozný chyby, atd. tyď to znáte! Já se strašně moc omlouvám! a ještě ke všemu mám strašný známky takže k tomu všemu zarach na pc. :-((( Doufám že vám to nijak moc nevadí a pudete trošku trpěliví.
Takže tímto musím znovu POZASTAVIT!!!! je mi líto ale absolutně nezvládám a je toho na mě moc teď aj sem dost blbě zamilovaná! A všechno už pro mě nemá senu. nebudu vám tady ani říkat o co jde je to těžký na pochopení a nechci moc to tady zveřejňovat... :-( doufám že chápete mé rozhodnutí.

Prozatím než se mi trochu uklidní hlava a budu mít více času ozvuse :-) ale do té doby se mějte moc hezky!

s pozdravem Miranda


Čauký

6. dubna 2013 v 19:27 | Miranda |  Novinky
Ahojký,
Takže omlouvám se že jsem včera nepsala ale neměla jsem chuť o čem psát a navíc mám takovího malýho zaracha na kompl! :D Takže jsem tu opravdu jenom na skok.... Plánuji že sem dám další fakta o koníkovi tak doufám že se bude líbit! Nebojte oběhnu vás a pak vám sem dám toho koníka... takže do té doby se mějte! :-)
(promiňte že jsem dávám obrázek ale nemohla jsem si to odpustit! :D)
Zatím Miranda

Čusínek!

3. dubna 2013 v 18:19 | Miranda |  Novinky
Čusík!
tak abych to zkrátila PoZaStAvEnO mám pořád a až do pátku budu! :-) Máme tady nové Sr-ko je to Jeife a myslím že už ji všichni znáte! :-) tak tu vítej mezi námi a doufám že se ti to bude tady líbit! :-) Pro Lorian: už jsem dopis poslala takže uvidíš kdy dojde! Potom mi dej dyštak do komentů vědět jestli dorazil a jak se ti to líbilo! :-) No to krátké info a já vás jdu oběhnou

popík Miranda :-)