Obíhám+píšu články každý den/obden ( 100% 1x do týdne) ;)
Stránky jsou v přestvbě

Únor 2013

Soutěž atd.

26. února 2013 v 19:12 | Miranda |  Novinky
Ahoj,
soory že nejsem aktivní a neobíhám ale nemám moc času :-( je škola, milón úkolů atd. takže se moc omlouvám :-(. a k fotosoutěži Elocin fotečka mi buhužel nejde uložit tak mi jí prosím dej na blog a napiš do komentů jj? A chudák bebe se nezůčastní :-( nemá čas a ani náladu :-( a vy ostatní tak fotečky mám všechny je tam Schleichejdka , Terča, Lorianča (pokud ti tak mohu říkat :-D) a Elocinča ( tedy taky jestli ti tak mohu říkát :-D) no a měla tady být ještě bebe :-( a zítra jestli mi pošle ještě Elocin fotku můžete se dočkat posledního hodnocka! ale bohužel ještě nemám poštovní známky :D nevím kde je sehnat možná v papírnictví. A pak až sem napíšu tak mi pošlete email (puze 1. 2. a 3. místo) kde bydlíte a já vám to pošlu :-) a když nebudete chtít ty výhry co jsem tu měla od ledna tak mi napíšete že ne a já si je nechám. Jéjda to jsem se ale rozepsala :D promiňte :-D tak já už radši skončím a pp (omlouvám se za tak dlouhé vydání :-D)

Mirandaska (zase mi kape na maják :D no ale asi to bude i tím že mám tak dobrou náladu :-) nééé asi mi není moc dobře xD)


Halo, halo! aneb fotky jsete mi neposlaly?

21. února 2013 v 17:26 | Miranda |  Soutěže
Čauký,
tak tento víkend jsem on-line a pak se uvidí :-)ale k věci jen mě trochu zklamalo že jste neposlaly fotky do fotosoutěže jenom Terka a jinak si u nikoho nevzpomínám že by mi něco posílal.
takže máte poslední možnost do zítřka do 18:15!!!! Zadání je na téma vyfotit koníka i s rančovím zvířátkem(to znamená třeba s pejsek, kočičko, atd.Ale ne živou :-D jen třeba od sch,papo, atd.)!!!!JINAK VYPADÁVÁTE!!!!!!!!---------děkuji
Tak já vás jdu oběhnout a změním dess. Takže čekejte ode mě komentík/y :-)
to je pro dnešek vše.

Miranda


tak zase nebudu on-line =-(

17. února 2013 v 18:19 | Miranda |  Novinky
Ahojda,tak zase nebudu online protože to že minulý a předminulý týden jsem byla nemocná tak musím dodelávat školu =-( gggrrrrrrrrrrr!!!!!! nevím jestli vyhodnocko nebude az příští týden v sobotu.Pokusím se co nejdříve! !!;-) Ale nic neslibuju!=-( Zatím prosím Srka aby vyplnili toto:

*----znamená co bude zveřejněno na blogu(ostatní veci NEBUDOU! !!
přezdívka*:
web*:
email (či jiné např.Fb, Howrse atd.):
počet koní:
můžete mi to poslat na email-ranc-mirandaswing@seznam.cz nebo do komentářů.

dekuji Mirandazase zpět!!!

16. února 2013 v 18:13 | Miranda |  Novinky
Ahojký,
jak je?U mě dobrý
už bych zase měla být on-line.Pár fotek koníků mám ale asi je nahraju až později protože se mi zatím nic nechce dělat jen sedět u komplu!xD Jdu Vás objehnout a du dělat další dessy xD možná tady ještě změním dess ať je to trošku zase novjejší. Přece jenom tenhle je takovej tmavej tak abych tady trochu vhnala to jaro.:-)
jo a fotky k fotosoutěži posílejte do 20.2.2013 a ztadání je: vyfoť koníčka s rančovím zvířátkem! Je to poslední kolo tak se snašte!Kdyby někdo měl stejný počet bodů tak bude ještě jedno kolo!!!
Myslím že jsem Vám tu dala asi tak všechno.
Jdu na novej dess a dám jsem ten jarní.
zatím pp Miranda

Ještě připomínám...

12. února 2013 v 22:54 | Miranda |  Soutěže
...do komentářů mi napište kdy poslete nebo kde mám vyzvednout fotky do fotosoutěže vím že Terka a Lorian mi je poslaly. Tak teď ještě Schleichovka, Elocin a Bebe.Děkuji Miranda :-)

blog blbne jako skoro všem...

12. února 2013 v 22:45 | Miranda |  Ostatní věci

Ahoj tak jak jsem se rozhodla jako Elocin a Kobyla08 dokut blog.cz nepojede o trochu lepši nebudu komentovat a psát články jako obvykle. Ještě jen8m zveřejním poslední kola fotosoutěže a počkám než to pojede lépe. Doufám že mé rozhodnutí chápete nebo brzy pochopíte . Do té doby Čágo bello ! Miranda=-(
▪○●□■☆★♡♥º•◇◆¤

minifotobříběh

8. února 2013 v 12:33 | Miranda |  Ostatní věci
Tak at tady je krátký fotobříběh.
Klik na c.č.

nowinky

8. února 2013 v 11:37 | Miranda |  Novinky
Čauvéééc!
Takže jsem teď dodělala profilky Bleska, Skida, Jaspra a Oskara.
ještě po tomto článku bude následovat minifotobříběh tak doufám že se bude líbit :-).
Jinak jsem se rozhodla že jména budou Etamíra(pro hannoverku) a Mysterious spark-což znamená tajemná jiskra a vyslovuje se to myststarioz spák(a to je jméno pro shirku) snad se líbí. Možná ještě dnes dám jejich fotky (ale to zatím nevím). A prosím od zítřka do neděle mě omluvte z obíhání. Myslím že tu nemusím psát proč určitě to všichni víte.
tak se těšte na minifotobříběh zatím ádiós!

Miranda :-P


Jupííí(I'm happy-ale totálně happy)):-D

7. února 2013 v 21:26 | Miranda |  Můj blog deniček
Juupííííí!!!
Tak konečně je tu noví dess!!!Jo a Lorian a Schleichovko u Ginger můžete vidět fotku Ginger-POZOR!!!TA FOTKA NENÍ NIJAK UPRAVOVÁNA!!!!(píšu to proto že mi připadá trošku upravená ale NENÍ) Zítra přidám další fotečky. A možná pozněním dess :-D(už zase xD)
Jo a na ranč přijeli dvě nowinky!!!Je to hannoverská klisna a Shirská klisna.Zítra udělám profilky a možná ještě i fotky. Nemáte ještě nějaký nápad na jména?
Děkuji

Totálně zhappovaná Miranda xD(tovíte kape mi namaják)


New des (by me)

7. února 2013 v 18:50 | Miranda |  Můj blog deniček
No tak znovu ahoj!!!
Můj blog má noví dess. Zkoušela jsem všecko možný a dospěla k tomuhle.Já vím ještě musím vyhytat všechny muchy ale je to 1. dess...piplala jsem se s tím asi 2 hodiny a nakonec toto no doufám že se alespoň trochu líbí. Jdu se dál "piplat". A moc děkuji Schleichovce za návod na něho.Kdo by chtěl tak ho najdete na jejím rajčeti. Myslím že by měla ještě udělat aspoň jeden. Tak tu v průběhu zítřka a dalšího týdne čekejte menší změny.
Děkuji Vám za pozornost Vaše

Nemožná Miranda :-)