Obíhám+píšu články každý den/obden ( 100% 1x do týdne) ;)
Stránky jsou v přestvbě

Leden 2013

připomínám

31. ledna 2013 v 15:50 | Miranda |  Soutěže
Ahoj,
ještě připomínám že zítra mi všichny musíte poslat fotky do druhého kola fotosoutěže a nejlépe ještě dnes!Prosím napište mi do komentů kde fotku najdu jestli na emailu a nebu na ranči Děkuji a to je krátké info. přeji krásný den a zítra(mno možná ještě dnesÚžasný) pp Miranda.

Namulujte mi něco..xD

30. ledna 2013 v 17:27 | Miranda |  Novinky
Prosím, prosíím namalujte mi něco!!!tady jsem namalovala něco Schleichovce xD je to hlozný ani se nekoukejte!!! http://sketchtoy.com/20641652 a tady ne tomto mi něco namalujte: http://sketchtoy.com/ Díky a budu se na ty výtvory těšit!!!ppMiranda

Ochutnání výrobků co dostanete za výhru...

30. ledna 2013 v 15:20 | Miranda |  Soutěže
A tady jsem slíbila něco Elocin je to o dva týdny nakonec předem :-).Takže podařilo se mi včera dodělat ty ceny (nejsou nic moc tak se nezlobte) kdyby někdo to nechtel dostat za výhru(a byl by zvolen 1., 2. nebo 3.) tak napište ale teď už fotky:
Tak tohle je dečka za třetí místo.I s uzdečkou kterou dstanete.

Je na čase se seznámit se Sixteen

30. ledna 2013 v 11:41 | Miranda
Ahoj vítejte u nové rubriky "je na čase se seznámit s..." a hlned tu máme Sixteen tak se s ní prosím seznamte!!!

Jméno: sixteen
věk: 5let
Zaměření: Dostihy, rekreace a turistika (jen pro středně skušené)
Potomstvo Valentýna
Pohlaví: klisna
Povaha: Svérázná, Sebevědomá, Hodná a má moc ráda volnost
Z jídla má nejraději: čerstvou trávu a mrkve


Moc děkuji a ještě k fotosoutezi

29. ledna 2013 v 20:44 | Miranda |  Soutěže

Takže moc dĕkuji Bebe za fotecku je nádherná!a tady to je:
A pro ty kterým jsem řekla že jsou SR tak jsou zapsání ale jaksi se to nechtělo zveřejnit :(
a účastníkům fotosouteze stužky, dopis a diplomek které jsem měla poslat


nestihu . a zjistila jsem že mám málo poštovních známek takže 4. a 5. místo získá jen diplomek na blog Dĕkuji za pochopení Miranda.


Co vyhrajete ve fotosoutěži?

29. ledna 2013 v 12:59 | Miranda |  Soutěže
Tak a tady ten slibovaný článek,
Když vyhrajete fotosoutěž tak dostanete:
1. místo diplomek,možná i klkačku,a pak mi musíte dát adresu kde bydlíte a já vám pošlu stájovou ohlávku, diplomek, 2krát dečku, stužku a dopis
2. místo diplomek, možná také i klikačku, a taky mi musíte dát adresu kde bydlíte abych vám mohla posat stájovou ohlávku, diplomek, 1krát dečku, stužku a dopis
a 3. místo diplomek, a zase i Vy mi musíte dát adresu kde bydlíte a pošlu vám stájovou ohlávku, diplomek, 1krát dečku, stužku a dipis

a ostatní budou mít diplomek a možná jim ještě pošlu stájovou ohlávku, diplomek a dopis. :-)
Tak já myslím že jsou to docela dobré ceny. A můžete je vyhrát už jen po 3 kolech.
pp Miranda (doufám že jsem účastníky trochu rozveselila aby aspoň každý vyhrál něco)

Statistika

29. ledna 2013 v 12:47 | Miranda
Ahoj,
tak musím tu napsat návštěvnost tohoto týdne protože ta mě úplně dostala:
Týden 103 a celkem tu bylo 432 návštěvníků skvělé mocinky děkuji!!!!To je odpravdu úžesné!!!Jo a v příštím článku budete mít napsáno co dostanete když vyhrajete fotosoutěž. Takže si určo také přečtěte díky pp Miranda.

Vyhodnocení 1. kola fotosoutěže

28. ledna 2013 v 17:01 | Miranda
máme tu hodnocko!!!!!Hodnotím max.20b.
tak a začneme:
1.Schleichovka
Sambo je Maličký nebeda. V přítomnosti člověka se chová jako tenm největší andílek, ale jen co se člověk otočí, kouká co by provedl :D. Nejvíce miluje to, když se mu povede provést nějakou tu koninu.. například dnes jsme mu nechali otevřené okýnko ve stáji, aby mohl koukat ven, a ten lump spodní dvířka okousal :D ... ale i tak je všemi oblíbený a máme ho moc rádi :)
Takže Schleichovko, v prvním okénku oceeňuji že aspoň někdo vyfotil koně v boxu to je pro Tebe veliké plus.V druhém okénku oceňuji reálnost ale koníčkovi nejsou moc vidět nožič ve sněhu.A ještě malé mínus je že fotka měla být jedna a né dvě v jednoum pro příště ano? Hodnotím 18b.

2.Lorian
MH Partly Cloudy
Je mladá nadaná kobylka, v březnu jí budou 4. Jde jí dost skákání ve volnosti, ale ještě nevíme jistě, jestli ji zaměříme na western nebo na anglii. Je totiž i dost obratná a poměrně klidná, má ráda děti.
Takže Lorian, Líbí se mi že kůň má velmi reálnou uzdečku.Ale malé mínus je že se zdá že koník s pozadím splívá takže není moc vidět.Pro příště zvol jiné pozadí kde koník viniká. Hodnotím 18b.
3. Elocin
Jméno koníka: Saint
Jméno ranche: ranch Elocin (elocin5.blog.cz)
o koníkovi: Saint je temperamentní hřebec plemene camarque a dělá hobby drezuru, což je pro toto plemeno poměrně netypické. Jeho to však baví a hlavně při tom skvěle vybije svůj temperament. Na ranch přišel spolu se Siou, kobylkou stejného plemene, ale moc se s ní nemusí. Velmi rád se prohání po pláních, je neposedný a poměrně prudký.
Elocin,tady oceňuji že je koník vyfocen z netipického pohledu.Ale malinké mínus je že koník neviniká moc v pozadí(Sníh je bílí a koník taky, hříva,ocas,nohy atd. jsou tmavé a tmaví je i les)Hodnotím 18b.
4.Terka
Jméno koně: Autumn Storm
Jméno ranche: Wild West Ranch
O koni: Autumn Storm je Hannoverská klisna, která k nám na ranch přijela teprve nedávno. Zvykla si a s ostatními se rychle spřátelila. Je zaměřená na western a ten jí baví. Občas si ale ráda zaskáče i parkur. Povahově je to moc hodná, klidná a poslušná klisna.
Terko,Tady malinké mínus je ta veliká kupa sněhu takže to nevipadá moc reálně ale oceňuji také vyfocení z netipického úhlu.Hodnotím 19b.
5.Bebe
Tahle klisna se jmenuje Jessy. Je to klisna Andalusana a je u nás teprve od Vánoc. Je jí 7 let a vlastní ji Eshli. Už jsme, ale zjistili, že je moc šikovná, hodná a má moc ráda děti. Zaměřuje se na rekreaci a přirozenou komunikaci. Jess ještě neměla hříbátko, ale starala se o jedno kterému zemřela maminka a je vidět, že ona je opravdu vzorná maminka. Jessiným nejoblíbenějším pamlskem jsou kostky cukru, ale nepohrdne ani mrkvičkou. Miluje když ji někdo drbe na hlavě a nejlíp jezdí když na ní jede jen jezdec a nemá na sobě sedlo.
Bebe, u toho to oceňuji také pohled z netipického úhlu.Ale zase malím mínus je že fotka je tmavá a ten veliký dům v pozadí nevipadá zrovna realisticky.Hodnotím 18b.
Tak to je pro dnešek vše a téma druhého kola je:Vyfoť koníka jak probíhá jeho výcvik. (pouze jednu fotku) foto posílejte do: 1.2. 2013 do 14:59
Děkuji za vaši účast pp Miranda

Změny-Fotosoutěž

28. ledna 2013 v 14:30 | Miranda |  Novinky
Ahoj,
rozhodla jsem se že uzávěrka posílání fotek je do dneška do14:59 hodin.
Takže asi nikdo se další nepřihlásí takže to bude tak lepší.Kdyby ještě někdo chtěl posílejte a e-mail: ranc-mirandaswing@seznam.cz
Doufám že to chápete děkuji Miranda.

Děkuji Schleichovce za diplomek

28. ledna 2013 v 11:25 | Miranda |  Můj blog deniček
Ahoj, chtěla bych vám tímto vydělit poděkování Schleichovce za diplomek.V poslední chvíli jsem ani nevěděla že tam diplomek pro mě uvidím TAKŽE MOC MOC A MOC DĚKUJI SCHLEICHOVKO!!!!!!!!!